Na każdą okazję

Catering

Żadna ważna uroczystość nie może obejść się bez dobrego jedzenia. Catering podczas imprezy okolicznościowej jest jej wizytówką i ma duży wpływ na samopoczucie oraz dobrą zabawę gości. Dlatego warto zaufać w tej kwestii profesjonalistom. Zadbamy o to, aby ważne wydarzenia w życiu naszych klientów były zapamiętane również za sprawą fantastycznego i pięknie zaaranżowanego poczęstunku.

Catering 

Nasze menu dostosowujemy do charakteru wydarzenia i oczekiwań naszych gości. Nasz zespół kucharzy specjalizuje się w smakach kuchni polskiej. Dzięki temu doskonale czujemy się w przygotowaniu tradycyjnego polskiego menu w nowoczesnym wydaniu. 

Przykładając najwyższą wagę do jakości składników, logistyki wydarzenia i obsługi – zapewniamy wysoki standard każdej realizacji. Dbamy o punktualność, sprawny i dokładny serwis oraz o to, aby niczego nie zabrakło na stołach naszych Gości. Dzięki temu gospodarz wydarzenia może skoncentrować się na przyjemniejszej części imprezy – celebrowania swojego święta i zabawy – resztą zajmiemy się my 

Oferujemy szeroki zakres usług i zawsze dopasowujemy je do możliwości i życzeń naszych klientów. Zapewniamy zarówno kompleksową organizację obejmującą obsługę kelnerską, stacje tematyczne i serwowane posiłki jak i dostarczenie gotowego cateringu lub bufetu na mniejsze uroczystości.

Oferujemy catering:

  • do szkół i przedszkoli 
  • imprez rodzinnych z okazji komunii, chrzcin, urodzin, rocznic itp.
  • spotkań firmowych 
  • spotkań firmowych 
  • świąteczny: Bożonarodzeniowy i Wielkanocny

Bez względu na okazję zadbamy o wszystkie szczegóły związane ze zorganizowaniem imprezy, o jakiej marzysz! Menu, a także dodatkowe atrakcje ustalamy indywidualnie. Podczas imprez okolicznościowych  zapewniamy niepowtarzalną atmosferę, profesjonalną obsługę i pyszną kuchnię. Sprawimy, że będzie to piękne i niezapomniane przeżycie zarówno dla Ciebie, jak i Twoich gości. 

Skontaktuj się z nami

Nie możemy się doczekać, aby Cię zobaczyć!

Poniedziałek – Piątek

10:00 – 14:00

Sobota, Niedziela

Nieczynne

Zadzwoń do nas

539 625 259

Odwiedź nas

ul. Podegrodzka 2A, 33-340 Stary Sącz