Spółdzielnia Sekret Smaku rusza pełną parą. W ofercie obiady i catering

paź 17, 2021 | Aktualności

W Starym Sączu powstała Spółdzielnia Sekret Smaku. Założycielami jest Gmina Stary Sącz oraz Lokalna Grupa Działania „Brama Beskidu”. Spółdzielnia będzie zaopatrywać w obiady wszystkie szkoły z terenu Miasta i Gminy Stary Sącz, ale wychodzi także z bogatą ofertą dla mieszkańców. —-Stawiamy na jakość produktów i smak. Przez żołądek do serca -mówią pracownicy spółdzielni.

Nasz zespół tworzą osoby, które naprawdę chcą pracować i ciągle się szkolić.  Są pełne pasji do tworzenia dobrego jedzenia i zespołowej pracy. Wspaniałe dziewczyny i nowy szef kuchni z 20-letnim doświadczeniem, Krzysztof Dudek tworzą wspaniały team. Dla nas każde wydarzenie, małe czy duże, ma taką samą wartość bo zawsze staramy się tak samo mówi Joanna Grząbel -Mikulska, prezes spółdzielni.

Wszystkie posiłki przygotowywane są na bieżąco ze szczególną uwagą i starannością. Półprodukty wykorzystywane do ich skomponowania są wysokiej jakości i często pochodzą od lokalnych dostawców.

Codziennie do każdej ze szkół trafią pyszne i zdrowe obiady –W ciągu jednego dnia zapisało się już 750 uczniów mówi prezes spółdzielni oczywiście jesteśmy także otwarci dla klientów zewnętrznych. Można u nas zamówić obiady abonamentowe a także catering na komunie, chrzciny lub imprezy okolicznościowe.

Jeśli chcecie zorganizować chrzciny, imieniny czy inne imprezy okolicznościowe to spółdzielnia Sekret Smaku także przyjdzie Wam z pomocą.

 Przygotowujemy oferty cateringowe, dostosowane do indywidualnych wymagań -mówi prezes Joanna Grząbel-Mikulska Przy sporządzaniu menu pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw i ciast. Pomożemy Państwu wybrać menu, odpowiednio dopasowane do charakteru imprezy, osób biorących udział, pogody i oczywiście wymagań budżetowych.

Popularne obiady abonamentowe to nic innego, jak smaczne posiłki, które można zjeść we własnym domu, po uprzednim wykupieniu pakietu obiadowego. Usługę można zamówić np. na tydzień lub miesiąc, dzięki czemu w tym czasie nie trzeba gotować i w konsekwencji można zaoszczędzić sporo czasu.

Obiady abonamentowe można zamówić pod nr 604-293-885. Koszt dwudaniowego obiadu to 14,50 zł. Obiady można odebrać w siedzibie spółdzielni czyli Gminnym Przedszkolu na Osiedlu Słonecznym w godzinach 11:00 -14:00.

Spółdzielnia rusza pełną parą i nie powiedziała ostatniego słowa. W najbliższych dniach wzbogaci się o nowy samochód dostawczy . Wkrótce rozpocznie się także generalny remont kuchni przy Szkole Podstawowej nr 1 w Starym Sączu. To tam będzie znajdować się kolejny oddział spółdzielni.

Pomieszczenia, które zajmujemy w gminnym przedszkolu są wspaniale przygotowane i bardzo dobrze wyposażone, jednak nasze moce przerobowe są większe. Potrzebujemy drugiej kuchni dodaje prezes Joanna Grząbel -Mikulska wkrótce ruszy remont nowych pomieszczeń.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments